Spódniczki

Z czym nosić skórę?

Skórzane ubrania są w ostatnim czasie wielkim hitem modowym. Pojawiają się pod postacią kurtek, spodni, a od niedawna również spódnic. Te ostatnie należy łączyć z wybranymi dodatkami tak aby nie wyglądały zbyt wyzywająco albo za nudno.

Skórzane spódnice, a kolory

skórzana spódniczkaJeśli ubiera się tego tupu ubranie to nie należy łączyć go z kolorowymi dodatkami. Może to bowiem spowodować głęboki przesyt oraz wyglądać nieco komicznie. Należy postawić na kolory w tonie beżu, czerni oraz szarości, a unikać przede wszystkim neonowych kolorów.

Odpowiednie obuwie

Nie wypada nosić sportowego obuwia do spódnic, a zwłaszcza tych skórzanych. Mowa tutaj w szczególności, o adidasach, ponieważ dobrze dobrane trampki mogłyby wyglądać całkiem nieźle.

Zdecydowanie lepiej zaopatrzyć się w botki lub po prostu szpilki na obcasie, raczej bez platformy. Ostatnim hitem są te w trójkątny szpic.

Co na górę?

Skórzane spódnice z powodzeniem można łączyć z prawie wszystkimi bluzkami, unikając tych z głębokim dekoltem. Świetnie wyglądają z koszulą wpuszczoną za pas oraz lekko wyciągniętą. Tutaj dobrze sprawdzi się pasek przewiązany w biodrach. Jako okrycie wierzchnie dobrze będzie wyglądała jeansowa kurtka w kolorze czarnym lub szarym.

Dodaj komentarz