Stroje kąpielowe

Strój kąpielowy lato 2016 – stroje jednoczęściowe

Zastanawiasz się jaki strój kąpielowy wybrać na lato 2016? Przed Tobą ciężki wybór. Bo do wyboru jest cała masa wzorów i fasonów strojów kąpielowych.

monokini - jednoczęściowy strój kąpielowyWśród kreowanych przez projektantów mody trendów na ten sezon są oczywiście znane już bikini, monokini oraz stroje jednoczęściowe. Projektanci oczywiście pobawili się tutaj trochę formą i zaserwowali nowe pomysły, wśród których każda kobieta znajdzie na pewno coś dla siebie.

Ciekawym trendem lata 2016 są jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, ale uwaga(!)… z długimi rękawami! Tak. Zaskakujący pomysł, zwłaszcza, że gdy ktoś wybiera się już na plażę zazwyczaj chce zostać odrobinę popieszczony letnimi promieniami słońca, czy też poczuć łaskotanie wiatru na zwilżonej wodą skórze. Propozycja ta jednak jest ukłonem w stronę surferek, które często z pasji wskakują do wody, która do bardzo ciepłych nie należy. Ale i wśród polek strój taki mógłby znaleźć zastosowanie chociażby jako modne w tym sezonie zastosowanie kostiumów jednoczęściowych jako body w zestawie z szortami lub po prostu, kiedy najdzie ochota na wypad na plażę, a gdy temperatura nie zachęca do zrzucania z siebie za wielu ubrań. Co nad polskim morzem – powiedzmy sobie szczerze – zdarzyć się może.

Kolejnym gorącym hitem będą jednoczęściowe damskie stroje kąpielowe z zabawnymi nadrukami. I jest to na pewno fajna alternatywa do monotonii we wzornictwie, jaka często na morskim szlaku panuje. Propozycja ta jednak bardziej skierowana jest w kierunku młodych dziewcząt i nastolatek. Będzie też świetną opcją do zastosowania w połączeniu z szortami, gdy potrzebny jest strój niemalże 2 w 1 na jeden z muzycznych letnich festiwali.

Dodaj komentarz