Stroje kąpielowe

Jak wybrać najlepsze kąpielówki?

Nie tylko panie miewają dylemat, jak dobrać najlepszy strój na plażę. W teorii funkcja kąpielówek jest banalnie prosta – powinny nadawać się do pływania i pozwolić czuć się jak najswobodniej. Jednak w praktyce można wykorzystać je lepiej, na przykład także do wizualnego modelowania sylwetki i sprawiania, że będzie prezentowała się lepiej.

Lato to nie tylko pora wodnego szaleństwa, często oznacza też martwienie się swoją prezencją i kompleksy. Jak nie dać się im i wyglądać dobrze na plaży, nawet pomimo nie do końca zrealizowanego programu treningowego? Męskie szorty kąpielowe powinny załatwić sprawę.

Nie tylko wygoda

męskie szorty niebieskieSzory to typ spodni, który kojarzy się przede wszystkim z ubiorem luźnym i niezobowiązującym. Tym bardziej pasują one na plażę, którą trudno jest nazwać miejscem choć trochę oficjalnym. Jednak nie każdy będzie wyglądał jednakowo dobrze w takim stroju. Szorty męskie mają to do siebie, że skracają optycznie nogi, więc panowie o niezbyt długich nogach nie będą się w nich dobrze prezentowali. Za to lista zalet tego fasonu jest długa – świetnie ukrywają nadmiar tkanki tłuszczowej, wystający brzuch, nadają się do uprawiania sportów wodnych, a szeroki wybór wzorów pozwoli każdemu wybrać najlepszy dla siebie.

Co jeśli nie szorty męskie?

Fason kąpielówek, które najlepiej wydłużą nogi, to slipy. Trzeba jednak uważać, decydując się na nie – odkrywają najwięcej, więc siłą rzeczy nadają się dla mężczyzn, którym nie dokuczają wątpliwości odnośnie własnej figury.

Dodaj komentarz